INTER-TOUR - Busy do Holandii i Niemiec
Český Deutsch English
Zadzwoń do nas+48 602 782 271 Rezerwacja
INTER-TOUR
Pokaż menu

Busy do Holandii i Niemiec
Przewóz osób Katowice, Opole, Wrocław

Jeżeli planujesz szybki przejazd do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do kontaktu. Zamów już teraz busa do Niemiec lub Holandii. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

 

Wejdź do zakładki "zarezerwuj przejazd", a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zarezerwuj przejazd

Jesteś bezpieczny...

Świadczymy profesjonalne usługi pomocy drogowej oraz holowania pojazdów w kraju i za granicą. Sprawnie i skutecznie rozwiązujemy każdy problem, który spotka Państwa na drogach!

Specjalistyczna pomoc drogowa

Specjalistyczny sprzęt

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który może zabrać samochody o masie 3,3 ton. Nasz sprzęt spełnia wymogi nowoczesnej pomocy drogowej i umożliwia udzielenie pomocy oraz transport każdego pojazdu bez względu na stopień jego uszkodzenia oraz usytuowanie w terenie.

Dbamy o jakość naszych usług, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem (MERCEDES ATEGO 815, VW LT 46), dzięki czemu możemy realizować zadania pomocy drogowej szybko i solidnie.

Oferujemy również transport maszyn, wózków widłowych oraz dowóz samochodów zastępczych. Posiadamy dozorowany i monitorowany parking.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji non stop!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 365 dni w roku! Jesteśmy gotowi do podjęcia interwencji o każdej porze w najkrótszym możliwym czasie.  

Jeśli potrzebujecie szybkiej i bezstresowej pomocy, dzwońcie do naszej firmy, a będziecie mieli pewność błyskawicznej reakcji oraz profesjonalnego podejścia!

Koszty usługi - w zależności od ilości kilometrów (stawka kilometrowa).

Zamów pomoc drogową

 +48 506 079 936
Chcesz zamówić busa on-line? Kliknij w przycisk obok! ZAMÓW ON-LINE
ZAMÓW BUSA ON-LINE
INTER-TOUR
INTER-TOUR © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Facebook