INTER-TOUR - Busy do Holandii i Niemiec
Český Deutsch English
Zadzwoń do nas+48 602 782 271 Rezerwacja
INTER-TOUR
Pokaż menu

Busy do Holandii i Niemiec
Przewóz osób Katowice, Opole, Wrocław

Jeżeli planujesz szybki przejazd do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do kontaktu. Zamów już teraz busa do Niemiec lub Holandii. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

 

Wejdź do zakładki "zarezerwuj przejazd", a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zarezerwuj przejazd

Inter-Tour to firma przewozowa, specjalizująca się w transporcie osób za granicę i z powrotem. Podróżujemy pomiędzy Polską a Niemcami i Holandią. Możemy poszczycić się ponad 27-letnim doświadczeniem. Przewozem osób w ruchu międzynarodowym trudnimy się od roku 1990. Wiemy jak bardzo każdy ceni sobie bezpieczeństwo i komfort przejazdu. Kładziemy nacisk na to, aby realizowane przez nas przewozy międzynarodowe utrzymane były na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę dopracowaną pod każdym względem. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które wybierają się w podróż do Niemiec oraz Holandii lub z powrotem do Polski. Jeśli cenicie Państwo rzetelność i profesjonalizm, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy do wspólnego podróżowania!

Wiedzę oraz doświadczenie potwierdzają posiadane niezbędne certyfikaty kompetencji zawodowych i licencje zgodne z transportem międzynarodowym osób.

 

 

Chcesz zamówić busa on-line? Kliknij w przycisk obok! ZAMÓW ON-LINE
ZAMÓW BUSA ON-LINE
INTER-TOUR
INTER-TOUR © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Facebook