INTER-TOUR - Busy do Holandii i Niemiec
Český Deutsch English
Zadzwoń do nas+48 602 782 271 Rezerwacja
INTER-TOUR
Pokaż menu

Busy do Holandii i Niemiec
Przewóz osób Katowice, Opole, Wrocław

Jeżeli planujesz szybki przejazd do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do kontaktu. Zamów już teraz busa do Niemiec lub Holandii. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

 

Wejdź do zakładki "zarezerwuj przejazd", a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zarezerwuj przejazd

Decydując się na wyjazd za granicę, zawsze zadajemy sobie pytanie, czy nieznajomość języka obcego nie przysporzy nam kłopotów. Język jest ci tak samo potrzebny jak oczy, ręce i nogi!  W dzisiejszych czasach znajomość języka jest bardzo ważna ( nie tylko w pracy ). Co więc zrobić w sytuacji, gdy będziesz musiał załatwić sprawy związane z pobytem, udać się do lekarza, czy wybrać się na zakupy? Wiesz, że na naukę masz już mało czasu, a język niderlandzki nie jest wcale łatwy! Rozpocznij od najprostszego - zaopatrz się w książeczkę z najpopularniejszymi słówkami. Wiadomym jest, że samo posiadanie ,,magicznej" książeczki nie ułatwi Ci kontaktu, ale przecież od czegoś trzeba zacząć.

Pracę w Holandii znajdziesz nawet bez znajomości języka

Znajomość języka zwiększa również Twoje szanse nawiązywania znajomości, samo zaradności w takich sprawach jak podatki, ubezpieczenia, lekarz, poszukiwanie informacji w Internecie, udział w szkoleniach, słowem - we wszystkim. Nie pozwól, by brak znajomości języka był tą barierą, która zagrodzi Ci drogę do sukcesu!

Od strony praktycznej - w Holandii jest mnóstwo szkół języka oferujących kursy dla obcokrajowców przygotowujące do egzaminu. Wystarczy poszperać po Internecie.

Czy nieznajomość języka obcego spowoduje, ze nie znajdziesz pracy?

Oczywiście trzeba mieć na uwadze fakt, iż bez znajomości języka holenderskiego możesz mieć problem ze znalezieniem wymarzonej pracy. Lista prac w których znajomość języka jest nie obowiązkowa może być bardzo wąska, a i zarobki nieco niższe. W Internecie najczęściej napotykamy na oferty pracy w których pracodawcy wymagają znajomości jednego z trzech języków a więc angielskiego, niemieckiego i holenderskiego. Oczywiście osobom, które nie znają języka, w Holandii może być trudniej. Nie przekreśla to jednak ostatecznie możliwości podjęcia pracy! Poszukaj agencji pracy, która pomoże znaleźć Ci pracę, w której znajomość języka holenderskiego nie będzie potrzebna. Drugim rozwiązaniem  jest znalezienie pracy w, której jest tłumacz albo masz nad sobą Polaka, który zna język i wszystko Ci przetłumaczy. Przeglądając różne fora internetowe, w których osoby pytają się o rade czy wyjechać do pracy za granicę bez znajomości języka, można znaleźć wiele odpowiedzi twierdzących jak i przeczących. Nie należy się jednak zniechęcać i próbować swoich sił!

Co zrobić z czasem wolnym?

Nie znasz miasta, ani języka? W takim razie po całym dniu pracy pozostaje Ci wejść do mieszkania i siedzieć w czterech ścianach? Nic bardziej mylnego! Przecież, żeby móc pozwiedzać miasto wcale nie musisz biegle mówić po holendersku.

Wystarczy, że kupisz podręczne rozmówki ( zaznacz sobie te, które mogą Ci się przydać najbardziej), mapę i przygotujesz się na dużo gestykulacji. Im mniej znamy język, tym bardziej miejscowi przejmują się tym co chcemy powiedzieć. Są o wiele bardziej wyrozumiali i pomocni.

 

Chcesz zamówić busa on-line? Kliknij w przycisk obok! ZAMÓW ON-LINE
ZAMÓW BUSA ON-LINE
INTER-TOUR
INTER-TOUR © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Facebook