INTER-TOUR - Busy do Holandii i Niemiec
Český Deutsch English
Zadzwoń do nas+48 602 782 271 Rezerwacja
INTER-TOUR
Pokaż menu

Busy do Holandii i Niemiec
Przewóz osób Katowice, Opole, Wrocław

Jeżeli planujesz szybki przejazd do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do kontaktu. Zamów już teraz busa do Niemiec lub Holandii. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

 

Wejdź do zakładki "zarezerwuj przejazd", a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zarezerwuj przejazd

Marzysz o wygodnym i tanim wyjeździe do Niemiec lub Holandii, ale nie bardzo wiesz gdzie taki przejazd możesz znaleźć? Mając dość szeroki wybór możliwości zaczynamy poszukiwać tych najwygodniejszych, najszybszych, najbezpieczniejszych. Dlatego, też podróżowanie busem stało się obecnie tak popularnym sposobem na przejazd z Polski do Niemiec lub Holandii. Podróż własnym samochodem lub pociągiem jest męcząca i decyduje się na nią niewiele osób, szczególnie gdy do pokonania mamy znaczną część drogi. Zdarzyło Wam się kiedykolwiek odbyć bardzo długą podróż samochodem? Kilkanaście godzin spędzonych na niewielkiej przestrzeni, pomimo licznych przerw, nie jest najprzyjemniejszym przeżyciem. Również dlatego, że większość aut nie jest przystosowana do tak długiej drogi. Czym więc zatem zastąpić niewygodną podróż autem? Wybór busa staje się w tej sytuacji najciekawszym kompromisem, z którego warto skorzystać. Co jeszcze sprawia, że busy do Niemiec lub busy do Holandii to najlepszy sposób transportu, aby tam dotrzeć?

Busem do Niemiec i Holandii – dzisiaj to już praktycznie standard!

Czytając ten artykuł można pokusić się o stwierdzenie, że nie jesteśmy obiektywni. Oferujemy przejazdy busami od ponad 20 lat, że nasze doświadczenie nakazuje nam przekonywać wszystkich do tej formy podróżowania. Sądząc po opiniach naszych Klientów, warto z nami wyjechać do Niemiec lub Holandii. Czego możemy spodziewać się więc wybierając transport w formie busa? Kilka ważnych kwestii poniżej.


Możemy rozmawiać o dziesiątkach zalet, znaczenie ma jednak jedna, najważniejsza. Jest nią bezpieczeństwo. To najczęściej poruszana kwestia przez naszych klientów. Wyruszając w tak długą podróż chcemy być pewni, że szczęśliwie dotrzemy do celu. W kwestii bezpieczeństwa znaczenie ma nie tylko pojazd lecz także wykwalifikowana kadra. Nasi kierowcy przebyli tysiące kilometrów na trasach całej Europy, w różnych warunkach, różnej pogodzie oraz sytuacji na drodze. Zawsze docierają bezpiecznie do celu. Nasza flota pojazdów wyposażona jest w najnowocześniejsze udogodnienia co pozwala oczekiwać szybkiego, a zarazem wygodnego przebiegu podróży.
Wybierając podróż busem mamy pewność komfortowej i przyjemnej jazdy. W porównaniu do samochodu bądź pociągu warunki podróży są nieporównywalne. Otóż z pewnością będzie to komfort. Klimatyzacja, wygodne, rozkładane kanapy, sporo przestrzeni w samym busie oraz bezpłatny dostęp do WiFi podczas podróży – wszystko to sprawia, że dzisiejsze podróżowanie busem należy do jednej z bardziej wygodnych form transportu pasażerskiego.
Poza tym pamiętajmy, że przewoźnicy oferują najczęściej sporą listę przystanków, z których możemy udać się w podróż. To pozwala wybrać lokalizację nam najbliższą i zdecydowanie najdogodniejszą.

Podróż busem to także atrakcyjne ceny.

Decydując się na podróż busem do Niemiec lub busem do Holandii warto z pewnością korzystać z promocji cenowych, które stanowią całkiem popularną praktykę w branży przewozów międzynarodowych. Jeśli podróżujemy regularnie, np. do pracy w Holandii, warto sięgnąć po programy lojalnościowe, jeśli tylko takie rozwiązanie proponuje dany przewoźnik. W perspektywie dłuższego czasu będzie to zdecydowanie opłacalne rozwiązanie. Nic zatem dziwnego, że coraz większa liczba podróżujących traktuje bus, jako atrakcyjną cenowo alternatywę dla indywidualnej podróży prywatnym samochodem, czy też przelotu samolotem.


Lista zalet wydaje się nie kończyć. Tak jak już więc wspominaliśmy, podróż busem staje się najefektywniejszym kompromisem pozwalającym nam przemieszczać się w najbardziej komfortowych warunkach.

Chcesz zamówić busa on-line? Kliknij w przycisk obok! ZAMÓW ON-LINE
ZAMÓW BUSA ON-LINE
INTER-TOUR
INTER-TOUR © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Facebook