INTER-TOUR - Busy do Holandii i Niemiec
Český Deutsch English
Zadzwoń do nas+48 602 782 271 Rezerwacja
INTER-TOUR
Pokaż menu

Busy do Holandii i Niemiec
Przewóz osób Katowice, Opole, Wrocław

Jeżeli planujesz szybki przejazd do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do kontaktu. Zamów już teraz busa do Niemiec lub Holandii. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

 

Wejdź do zakładki "zarezerwuj przejazd", a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zarezerwuj przejazd

Istnieje pewna jakościowa różnica między kierowcą „okazjonalnym”, który od czasu do czasu odwozi znajomych po imprezie, a kierowcą z wieloletnim stażem. Praca kierowcy zawodowego polega przede wszystkim na bezpiecznym transporcie ludzi! Typ pojazdu również przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu czy busa a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem, a zatrudnienie dobrego kierowcy w firmie  wcale nie jest łatwe.

Warunki pracy

Zmienna temperatura, hałas, drgania,  jazda w korkach, zmienne oświetlenie i konieczność długiego przebywania poza domem to najbardziej uciążliwe czynniki w tym zawodzie. Monotonia rutynowych czynności wymaga jednocześnie skupienia uwagi na warunkach drogowych. Z zawodem tym wiążą się takie zagrożenia jak choroby kręgosłupa, spowodowane długim trwaniem w pozycji siedzącej, przeziębienia wywołane zmienną temperaturą, zagrożenie życia i zdrowia związane z wypadkami drogowymi.

Dobry kierowca na bezpieczną podróż!

Jakie cechy powinien mieć idealny spedytor czy przewoźnik? Każda podróż, bez względu na odległość i czas, jaki zajmie, wiąże się z ryzykiem. Nie każdą sytuację da się przewidzieć. Dlatego w zawodzie kierowcy tak ważna jest zdolność koncentracji, szybki refleks i opanowanie. To zdecydowanie nie zawód dla marzycieli – dobry kierowca zawsze musi być uważny i zdecydowany. Duże znaczenie ma też jego dojrzałość. Nie chodzi tu bynajmniej o wiek (choć doświadczenie również jest zaletą), ale o podejście do wykonywanej pracy. Dobry kierowca ma świadomość odpowiedzialności, jaką bierze na siebie wyruszając w trasę autokarem pełnych pasażerów. Nie ma tu miejsca na popisy prędkości czy ryzykowne manewry. Dobry kierowca zawsze musi mieć na uwadze przede wszystkim dobro swoich pasażerów, dlatego w codziennej pracy zawsze musi być bardzo ostrożny. Niedopuszczalna jest także skłonność do alkoholu. Wyruszający w trasę kierowca musi być trzeźwy i wypoczęty.

Przyjazny kierowca busa!

Zawód kierowcy busa nie ogranicza się do samego prowadzenia pojazdu. Kontakt z ludźmi jest tutaj nieunikniony! Bardzo często spotykamy się z historiami o nieuprzejmych kierowcach, ale w ceniących się firmach przewozowych nie ma miejsca na takie sytuacje!
Dobry kierowca musi oczywiście być skoncentrowany na jeździe, nie oznacza to jednak, że może ignorować pasażerów, będących przecież jego klientami. Niekiedy rzeczywistość wymusza nieplanowane postoje. W takich sytuacjach kierowca nie powinien robić problemów i zatrzymać się, a jeśli nie jest to możliwe (np. na autostradzie), cierpliwie wyjaśnić, dlaczego zwleka ze zjazdem z drogi.
Jak widać, nie tak łatwo być dobrym kierowcą. Do powodzenia w tym zawodzie konieczne są nie tylko odpowiednie uprawnienia, ale też doskonała forma psychiczna i fizyczna oraz pogodne usposobienie.
Dlatego załogę do firmy przewozowej należy dobierać z najwyższą dbałością o detale. Rozumiemy to i dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że nasi klienci dotrą bezpiecznie do celu podróży, niezależnie od tego czy zdecydują się na busy do Niemiec czy busy do Holandii. Jeśli potrzebujesz profesjonalistów w dziedzinie przewozów międzynarodowych, skontaktuj się z nami!

Przeczytaj również nasz poprzedni artykuł: http://www.inter-tour.eu/blog-podroze-do-niemiec-holandii/25-bezpieczna-podroz-do-niemiec-lub-holandii-tylko-z-inter-tour-em

Chcesz zamówić busa on-line? Kliknij w przycisk obok! ZAMÓW ON-LINE
ZAMÓW BUSA ON-LINE
INTER-TOUR
INTER-TOUR © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Facebook