INTER-TOUR - Busy do Holandii i Niemiec
Český Deutsch English
Zadzwoń do nas+48 602 782 271 Rezerwacja
INTER-TOUR
Pokaż menu

Busy do Holandii i Niemiec
Przewóz osób Katowice, Opole, Wrocław

Jeżeli planujesz szybki przejazd do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do kontaktu. Zamów już teraz busa do Niemiec lub Holandii. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

 

Wejdź do zakładki "zarezerwuj przejazd", a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zarezerwuj przejazd

Myśląc o wyjeździe na urlop, często bierzemy pod uwagę tylko ciepłe regiony Europy. Wielu z nas ze zdziwieniem reaguje na propozycję spędzenia wakacji u naszego zachodniego sąsiada. Jednak kraj naszych zachodnich sąsiadów to połączenie bogatej historii oraz turystycznych szlaków. Decydując się na podróż do Niemiec będziemy mieli okazję odwiedzić niesamowite miasta, zapierające dech w piersi wsie oraz poznamy niezwykłą kulturę, która mocno zmieni obraz, jaki znamy jedynie z książek historycznych. W każdej lokalizacji natrafić możemy na atrakcje, które pozostają w pamięci na długo, budując wizerunek kraju zróżnicowanego, tak odmiennego na każdym etapie wycieczki. Na terenie Niemiec położonych jest wiele obiektów i miejsc przyrodniczych, które trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Dzisiaj zabieramy Was więc w podróż do Niemiec i pokażemy  miejsca, które warto zobaczyć.

Swoje kroki już na początku kierujemy do Berlina, stolicy Niemiec, bez którego odwiedziny u naszych zachodnich sąsiadów nie byłyby kompletne. Będąc już na miejscu dotrzeć musimy przede wszystkim pod Bramę Brandenburską, która jest niewątpliwie najbardziej znanym symbolem Berlina. W okresie zimnej wojny  tę właśnie bramę zamykał słynny mur dzielący miasto, po upadku komunizmu brama stała się jednym z głównych symboli zjednoczenia Niemiec.

Planując odpoczynek na łonie natury udać powinniśmy się nad Jezioro Bodeńskie, na którym znajdziemy niesamowicie piękną wyspę Mainau. „Wyspa kwiatów”, bo tak ją często nazywają okoliczni mieszkańcy, znajdująca się u podnóży Alp, na granicy Niemiec, Austrii i Szwajcarii  to wyjątkowy widok na górskie szczyty oraz na budowane i pielęgnowane od wielu lat kwieciste ogrody.

Następny na liście miejsc godnych uwagi w Niemczech jest Baden-Baden. Ta urokliwa miejscowość, w której czas od wielu lat stoi w miejscu, zachwyci przede wszystkim wielbicieli luksusu. Na turystów czeka tam cała masa atrakcji w stylu belle epoque, m.in. wspaniały gmach opery, zespół parkowo-ogrodowy, kasyna i niezliczone restauracje, renomowane butiki i sklepiki. Baden-Baden przyciąga gwiazdy z pierwszych stron gazet, które chcą pokazać się w tym słynącym z prestiżu uzdrowisku.

Jeśli jesteście zwolennikami legend oraz tajemnic, obowiązkowo udać musicie się nad Skałę Lorelei. Miejsce to znajdziemy na Renie w okolicy Sankt Goarshausen. Z lokalizacją tą wiąże się opowieść o Skarbie Nibelungów, przynoszącemu śmierć każdemu kolejnemu właścicielowi.

Na sam koniec wracamy ponownie do Berlina, by obejrzeć Wyspę Muzeów. To jeden z najważniejszych kompleksów muzealnych na świecie, w skład którego wchodzi Muzeum im. Bodego, Muzeum Pergamońskie, Nowe Muzeum, Stara Galeria Narodowa oraz Stare Muzeum. Bez względu na nasze zainteresowanie sztuką miejsce to pozostawia po sobie niezapomniane wspomnienia.

Wymienione atrakcje to tylko część z niezwykle barwnych tras turystycznych na terenie Niemiec. Nieskończona ilość atrakcji historycznych, przyrodniczych oraz ilość zabytków sprawia, że Niemcy oferują niezapomniany pobyt nawet najbardziej wymagającym turystom.

Chcesz zamówić busa on-line? Kliknij w przycisk obok! ZAMÓW ON-LINE
ZAMÓW BUSA ON-LINE
INTER-TOUR
INTER-TOUR © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Facebook