INTER-TOUR - Busy do Holandii i Niemiec
Český Deutsch English
Zadzwoń do nas+48 602 782 271 Rezerwacja
INTER-TOUR
Pokaż menu

Busy do Holandii i Niemiec
Przewóz osób Katowice, Opole, Wrocław

Jeżeli planujesz szybki przejazd do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do kontaktu. Zamów już teraz busa do Niemiec lub Holandii. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

 

Wejdź do zakładki "zarezerwuj przejazd", a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zarezerwuj przejazd

Przemieszczanie się na duże odległości środkami transportu publicznego zazwyczaj bywa uciążliwe i wiąże się z koniecznością znoszenia dyskomfortu. Nasza flota kursująca na trasach do Niemiec i do Holandii całkowicie zmienia punkt widzenia na podróż. Szczycimy się nowoczesną flotą z zaawansowanym wyposażeniem, ułatwiającym przejazd. Dzięki nim podróż staje się przyjemna, a czas mija szybciej.

Wymagania wobec międzynarodowego transportu pasażerskiego są znacznie wyższe od tych stawianych transportowi krajowemu. Nic dziwnego – autokary i busy wiozące ludzi poza granice naszego kraju przemierzają setki kilometrów, a pasażerowie muszą spędzić w nich wiele godzin. Odpowiednia liczba ergonomicznych foteli, rozłożonych tak, by zapewnić maksymalną wygodę – jest już praktycznie standardem.

Wygodna podróż

Zarówno wyposażenie, jak i doświadczenie naszych kierowców bezpośrednio przekłada się na komfort podróży. Jako firma zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa oraz przyjemnej drogi dla naszych klientów. Nasze funkcjonalne i przestronne busy oprócz niezbędnego wyposażenia, zapewniają również odpowiednie warunki dla kierowcy, pozwalając na bezproblemowe kierowanie. Jeśli podróżujesz busem, Twoi współpasażerowie to tylko kilka osób. Każdej z nich zależy na komforcie i prywatności. Dzięki temu nie musisz martwić się natłokiem ludzi, uniemożliwiającym swobodne oddychanie.

Kierowca najważniejszym ogniwem

Choć wygoda i komfort podróży ma ogromne znaczenie, szczególnie podczas przemierzania dalekich tras, to nie wolno zapominać, że nawet najlepiej wyposażony pojazd nie dojedzie na miejsce bez dobrego i doświadczonego kierowcy. To on odpowiada za ogólną jakość i bezpieczeństwo podróży. Posiadane przez kierowców kwalifikacje są bowiem gwarancją bezpiecznej i przyjemnej podróży. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych potwierdzone wymaganymi certyfikatami. Pamiętaj, że kilkunastogodzinna podróż wymaga od kierowcy dużej wytrzymałości i doskonałej koncentracji. Wybierając nasze busy masz pewność, że powierzasz swój los w dobre ręce.

Mamy nadzieję, że busy w naszej flocie przypadną Wam do gustu i sprawią, że chętnie skorzystacie z naszych usług.

Zobacz również nasz poprzedni artykuł: http://www.inter-tour.eu/blog-podroze-do-niemiec-holandii/20-wyjazd-do-niemiec-czy-holandii-dlaczego-warto-skorzystac-z-przewozow-naszymi-busami

Chcesz zamówić busa on-line? Kliknij w przycisk obok! ZAMÓW ON-LINE
ZAMÓW BUSA ON-LINE
INTER-TOUR
INTER-TOUR © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Facebook