INTER-TOUR - Busy do Holandii i Niemiec
Český Deutsch English
Zadzwoń do nas+48 602 782 271 Rezerwacja
INTER-TOUR
Pokaż menu

Busy do Holandii i Niemiec
Przewóz osób Katowice, Opole, Wrocław

Jeżeli planujesz szybki przejazd do Niemiec czy Holandii to zapraszamy do kontaktu. Zamów już teraz busa do Niemiec lub Holandii. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

 

Wejdź do zakładki "zarezerwuj przejazd", a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zarezerwuj przejazd

Podjęcie decyzji o wyjeździe do Niemiec, mimo oczywistych korzyści, jest czasami bardzo trudne. Często zwracamy uwagę na wszelkie niezbędne elementy, zapominając o najważniejszym – o tym, że podróż przebiegać powinna bezpiecznie i z dbałością o wszelkie detale. Firmy świadczące usługi przewozowe wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Dlatego wyjeżdżając w podróż busem do Niemiec, warto dokładnie zweryfikować ofertę przewoźnika. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że na miejsce dotrzemy bez żadnych problemów. Na co warto zwrócić uwagę wybierając się busem do Niemiec? Istnieje masa rzeczy o których należy pamiętać!

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru firmy przewozowej?

Bezpieczne podróżowanie jest obecnie tematem numer jeden! Wybierając busa, jako środek transportu, masz gwarancję wygody oraz komfortu  i co najważniejsze nie musisz martwić się o szczegóły trasy. Wystarczy poszukać sprawdzonego przewoźnika, ustalić termin odjazdu, by już po kilkunastu godzinach dotrzeć do celu! Niestety wybór firmy przewozowej nie jest prosty. Należy bardzo dokładnie zweryfikować, z kim wybieramy się w podróż? Czym zatem się kierować?
Po pierwsze komfort! Ludzie pragną komfortu, szczególnie w takich momentach, gdy przed nimi długa i męcząca podróż. Dlatego pasażer powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na aspekty związane z:

  • komfortowym i nowym pojazdem, który przeszedł wszelkie badania techniczne,
  • dodatkowe udogodnienia w samym busie – klimatyzacja, rozkładane fotele, itp.,
  • elastyczność przewoźnika (dowóz pod konkretny adres, możliwość zatrzymania się na trasie).

Wybierając się busem do Niemiec już podczas rezerwacji miejsca warto zasięgnąć informacji na temat kierowcy, który poprowadzi pojazd. Kierowca to ważne ogniwo transportu pasażerskiego. Nawet najsprawniejszy pojazd nie zagwarantuje bezpieczeństwa przejazdu, jeśli samochodem nie kieruje osoba z doświadczeniem!

Dlaczego warto jechać z nami?

Działamy na rynku od ponad 20 lat, zapewniając swoim Klientom przede wszystkim bezpieczną podróż, miłą atmosferę i możliwość dojazdu pod sam dom. Jesteśmy do dyspozycji zarówno dla osób dojeżdżających do pracy, jak i dla turystów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, mających wieloletnie doświadczenie podróżach. Za cel stawiamy sobie zapewnienie klientom maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży, dlatego też dysponujemy nowoczesną i w pełni wyposażoną flotą.

Pamiętajmy, że przewozy do Niemiec mogą być równocześnie komfortowe, tanie oraz pewne.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Chcesz zamówić busa on-line? Kliknij w przycisk obok! ZAMÓW ON-LINE
ZAMÓW BUSA ON-LINE
INTER-TOUR
INTER-TOUR © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Facebook